![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg1JF8ZC2V89XpLjZAYMj-5dFd9kunBfe3demTSjZ5Rf4n52A09vsfs8hMH-HGCcEmCPtfErtpHnEIkhyphenhyphen1L1qEf44D9oTGWJ_0Vfu9oT11OQAt7nXqDlhwHlDij273Ji8ylBP3nv9d6G5EG/s320/8d6a5a43a27f3ece741ede52e107fc57.jpeg)
Встановлено, що 2 серпня, в одному із приватних помешкань в с. Татарів між 29-річним молодиком та власником будинку, під час розпивання спиртних напоїв виник конфлікт, в ході якого зловмисник наніс господарю декілька ударів руками по голові та тілу, спричинивши тілесні ушкодження у вигляді важкої відкритої черепно-мозкової травми, забою головного мозку важкого ступеня.
Наразі фігуранта затримано в порядку ст. 208 КПК України, йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 («Умисне тяжке тілесне ушкодження») КК України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.
http://firtka.if.ua/blog/view/sud-vziav-pid-vartu-prikarpattsia-iakii-zhorstoko-pobiv-spivcharochnika
Суд взяв під варту прикарпатця, який жорстоко побив співчарочника
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 07, 2019
Rating:
![Суд взяв під варту прикарпатця, який жорстоко побив співчарочника](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg1JF8ZC2V89XpLjZAYMj-5dFd9kunBfe3demTSjZ5Rf4n52A09vsfs8hMH-HGCcEmCPtfErtpHnEIkhyphenhyphen1L1qEf44D9oTGWJ_0Vfu9oT11OQAt7nXqDlhwHlDij273Ji8ylBP3nv9d6G5EG/s72-c/8d6a5a43a27f3ece741ede52e107fc57.jpeg)
Немає коментарів: