![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3gl-6TQkSe4oSOqcvBA_05b3uwVMZdOWd4Vz-AJUzWCZ-3UJPRkDQfnjt5HIaikkwyHWtXyepE3gs8keYPk8FwE_qX870jgJ-SVKHk4dD6od-VEJcKPAbZcfTiNlO1XMGR2dBdYB5PQ5H/s320/75cdd873632d20f68202c531e10eac20.jpeg)
Його укладало управління будівництва і розвитку інфраструктури міської ради з ТзОВ «Зелемінь» зі Львова. Сума договору становить понад 576 тис. гривень, інформують "Вікна".
Згідно з оприлюдненим договором, підрядник має виконати такі етапи робіт: попередні дослідження, комплексні наукові дослідження і ескізний проект з містобудівним розрахунком. Термін дії договору — до кінця наступного року.
У міському бюджеті на поточний рік для виконання перед проектних робіт з реставрації Ратуші заклали 237 тис. гривень.
Згідно з планом фінансування виконання робіт підрядником розбили на два етапи. Перший етап на суму понад 236 тис. гривень — на 2019 рік. Другий етап — майже на 340 тис. гривень планується виконати в наступному році, однак за умови, що у міському бюджеті будуть закладені кошти на такі роботи.
Підрядник — ТЗОВ «Зелемінь» має в своєму активі шість догорів на виконання проектних робіт. Окрім договору з УБРІ, товариство у 2017-2018 роках виготовило проектно-кошторисну документаціюї на проведення ремонтно-реставраційних робіт таких пам'яток архітектури, як Галицький замок і ансамбль Жовківського замку.
Раніше міська влада розглядала два варіанти відбудови Ратуші. Перший — зберегти її статус пам’ятки архітектури. Однак це унеможливлює добудову, а, значить, і обмежує використання споруди та значно здорожує вартість проекту. Другий — позбавити її охоронного статусу та відбудовувати як адміністративне приміщення. Проте, як з’ясувалося, другий варіант є неможливим. Відтак вирішити приступити до відновлення історичної будівлі.
У Калуші розпочинають роботи з відновлення Ратуші
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 16, 2019
Rating:
![У Калуші розпочинають роботи з відновлення Ратуші](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3gl-6TQkSe4oSOqcvBA_05b3uwVMZdOWd4Vz-AJUzWCZ-3UJPRkDQfnjt5HIaikkwyHWtXyepE3gs8keYPk8FwE_qX870jgJ-SVKHk4dD6od-VEJcKPAbZcfTiNlO1XMGR2dBdYB5PQ5H/s72-c/75cdd873632d20f68202c531e10eac20.jpeg)
Немає коментарів: