![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjG7pe-UnvUSewlc9riHEtguT2YvbKpl8NhBEjIAQXu85uUgMqFA7aZIFqZAfzmgiUamFE2FkzvSB55fdrx2EbuYgwtGXpghuTe22GKsuMfk4fHNlBsU-0KskJQ1EnKAA-Jg4NqymMsYcv9/s320/760a73bb357ec3bc0fd8087a556bd862.jpeg)
Водій не обрав безпечної швидкості руху, внаслідок чого застосувавши екстрене гальмування в момент виникнення небезпеки у вигляді невстановленого мотоцикліста, який розпочав рух в попутному напрямку з правого узбіччя, допустив занос автомобіля, інформує управління цивільного захисту населення.
Внаслідок цього автомобіль виїхав на зустрічну смугу руху та вчинив наїзд на пішохода, 57-річного жителя с. Пороги, Богородчанського району, який стояв на краю проїзної частини.
Внаслідок травм отриманих під час наїзду пішохід був госпіталізований в Богородчанську ЦРЛ з діагнозом: закритий перелом (уламковий) правої гомілки зі зміщенням.
На Прикарпатті ВАЗ гальмуючи вилетів на зустрічку і збив чоловіка
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 30, 2019
Rating:
![На Прикарпатті ВАЗ гальмуючи вилетів на зустрічку і збив чоловіка](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjG7pe-UnvUSewlc9riHEtguT2YvbKpl8NhBEjIAQXu85uUgMqFA7aZIFqZAfzmgiUamFE2FkzvSB55fdrx2EbuYgwtGXpghuTe22GKsuMfk4fHNlBsU-0KskJQ1EnKAA-Jg4NqymMsYcv9/s72-c/760a73bb357ec3bc0fd8087a556bd862.jpeg)
Немає коментарів: