На Івано-Франківщині збільшилась кількість поліцейських

До ГУНП в Івано-Франківській області прибули новоспечені правоохоронці.
5 хлопців та 5 дівчат проходили навчання у Вишгородському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» НАВС за шестимісячною програмою для підрозділів поліції сектору реагування патрульної поліції, інформує  обласна поліція.
Усі десять осіб успішно завершили навчання і 2 серпня склали Присягу поліцейського та отримали дипломи державного зразка.
5 серпня у прикарпатській поліції поліцейських зустріли начальник відділу кадрового забезпечення Андрій Бондюк та його заступник Сергій Берладін. Вони побажали новопризначеним правоохоронцям залишатися відданими своїй справі й завжди пам’ятати, що найвищою цінністю є життя людини, її честь і гідність. Наголосили на важливості складеної Присяги і роз'яснили організаційні питання.
Вже сьогодні поліцейські приступлять до виконання службових обов'язків у відділах і відділеннях поліції в районних та обласному центрах згідно призначення.
На Івано-Франківщині збільшилась кількість поліцейських На Івано-Франківщині збільшилась кількість поліцейських Reviewed by Мар'яна on серпня 05, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.