У Франківську горе-матір залишила однорічну дитину саму у квартирі з вибитими дверима

27 серпня патрульні отримали повідомлення, що на вулиці Карпатській в одній з квартир довгий час плаче дитина. Уже на місці виклику заявник розповів патрульним, що плач дитини чути понад годину, а до вказаної квартири хтось вибив двері.
Оскільки існувала загроза життю і здоров'ю дитини, патрульні зайшли до помешкання. Дівчинка була в оселі зовсім одна. Інспектори заспокоїли її та викликали на місце швидку.
Згодом до помешкання прийшов чоловік, який також там проживає. Він і допоміг патрульним знайти матір дитини. Жінка повідомила, що покинула 1-річну доньку саму, оскільки у неї були у справи.
Патрульні склали на матір адміністративні матеріали за ст.184 “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей” КУпАП, а також викликали на місце працівників відділу ювенальної превенції для подальшого з’ясування усіх обставин події.
У Франківську горе-матір залишила однорічну дитину саму у квартирі з вибитими дверима У Франківську горе-матір залишила однорічну дитину саму у квартирі з вибитими дверима Reviewed by Мар'яна on серпня 29, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.