У Калуші встановлять п’ятикубові контейнери для великогабаритного сміття

Днями відбулася друга зустріч голів ОСББ Калуша з міським головою: представники об’єднань співвласників хотіли з’ясувати позицію Ігоря Матвійчука щодо своїх пропозицій.
На зустрічі голови ОСББ порушили питання вивезення сміття у місті, зокрема ПЕТ-пляшки (контейнери часто переповнені) та сортування сміття, інформують "Вікна".
Як повідомив Ігор Матвійчук, на КП «Екосервіс» — брак робочої сили. З восьми вантажників — немає жодного, з шести водіїв — залишилися троє. Двоє водіїв звільнилися і пішли на іншу роботу, двоє трактористів — поїхали працювати за кордон. Через те, що немає кому працювати, на роботу повернули навіть звільнених раніше п’яниць.
Також міський голова повідомив: у Калуші встановлять п’ятикубові контейнери для великогабаритного сміття. Вони належать підприємцю, який також має необхідну техніку для вивезення такого сміття. Техніку і контейнери пропонували викупити місту, однак, як зазначив Ігор Матвійчук, він виступає за те, щоб цією справою займався приватний бізнес.
На початку наступного року у Калуші проведуть конкурс на збір і вивезення твердих побутових відходів. Місто розіб’ють на сектори і залучатимуть приватні компанії. Вірогідно, «Екосервіс» більше не буде монополістом з вивезення сміття.
Раніше йшлося, що в Калуші ліквідовують стихійні сміттєзвалища. Очищувати місто від стихійних сміттєзвалищ розпочали 31 липня. Очищають територію біля сміттєвих контейнерів по цілому місту, там, де накопичилося великогабаритне і будівельне сміття, а саме: старі меблі, матраци, бетонні плити, гілля тощо.
У липні Калуська міська рада виділила на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ 100 тисяч гривень. Відтак управління житлово-комунального господарства уклало угоду з підприємцем Олександрою Яніцькою на проведення цих робіт.

http://firtka.if.ua/blog/view/u-kalushi-vstanovliat-piatikubovi-konteineri-dlia-velikogabaritnogo-smittia
У Калуші встановлять п’ятикубові контейнери для великогабаритного сміття У Калуші встановлять п’ятикубові контейнери для великогабаритного сміття Reviewed by Мар'яна on серпня 05, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.