На вул. Зозука, 29-річний франківець керуючи автомобілем ВАЗ 21063 не врахував дорожню обстановку та на смузі зустрічного руху допустив зіткнення із мопедом Мустанг, без номерного знаку, на якому їхав 16-річний житель с. Сілець.
Внаслідок зіткнення водій мопеда та його 13-річна пасажирка, жителька с. Забережжя Богородчанського району, з тілесними ушкодженнями доставлені в обласну дитячу лікарню в Івано-Франківськ.
http://firtka.if.ua/blog/view/na-prikarpatti-vaz-zitknuvsia-z-mopedom-travmovani-pidlitki
На Прикарпатті ВАЗ зіткнувся з мопедом: травмовані підлітки
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 01, 2019
Rating:
![На Прикарпатті ВАЗ зіткнувся з мопедом: травмовані підлітки](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgiyXKGc5vqUGYjSH0_m_N1rtZK_s-wYxJg7qbY_GSFx0Ni8xWI261llmJuLI6WzNtCBhwrs9mOrPM-jPTE8QS8wRtzylUhzdsPzZRoijItpYqrQju-cTNan0sjS81VvF-gI9MPbs4p3OyS/s72-c/31860afdf9bf3b639682de02e1da61ea.jpeg)
Немає коментарів: