Інцидент трапився у Торговому Центрі "Маневр", що знаходиться на вул. Миру, пише Тверезий Франківськ.
Касир, що здійснив продаж алкоголю і тютюну неповнолітньому не став заперечувати даного факту та визнав свою провину.
"Як стало відомо згодом, причиною таких ситуацій стає низький рівень поінформованості працівників закладів торгівлі про відповідальність за продаж алкоголю неповнолітнім, а також алгоритм дій, якщо особа, яка бажає придбати алкоголь чи тютюн викликає сумніви щодо повноліття. Представниками відділу ювенальної превенції складено протокол за статтею 156 (2) кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме продаж алкоголю неповнолітнім. З представниками закладу проведено профілактичну бесіду на предмет недопущення аналогічних випадків у майбутньому та наголошено про відповідальність", - йдеться у повідомленні.
У франківському магазині неповнолітньому продали алкоголь та цигарки
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 15, 2019
Rating:
![У франківському магазині неповнолітньому продали алкоголь та цигарки](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqstehCTUdMJB2p_nKtAYUmCZoN7isFKMvJst3wuKe_mRnRa2u1BtODvsj_xp7hzxTv8lTAoxAvramqByTTCVSvlpzlMuI07erhdMrcwSYV8M-uH3IfI3n-9UAXdK3OarV2pNqJCx5B6XS/s72-c/971fdc28d751cbf34fb9a2274b15fd9c.jpeg)
Немає коментарів: