![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg4cGkjuL-94aWB94mJlQDtJ3Pz4bMTnbFXyVz2qpEh7dCr6cbXWS1QocXCwn90mu0ZtH1rYzYJ23XTDQlDqXwuUfWEQvP30Sl1PcgMztzw_QLUtEIFQNpZWfvvobL6EZT7_LmkeDmz8exn/s320/d324cbd8ea1efdea360c236bebeae3d0.jpeg)
Герої світлин – родини зі сходу України та АР Крим, які змушені були тікати від війни. Фото «до» і «після» демонструють, що втратили сім’ї та як почали будувати нове життя.
На фотовиставці буде присутня одна з родин, що є героями світлин – Руслан та Оксана Візнюки з Краматорська, що на Донеччині. Подружжя виховує трьох дітей. У 2014 році вони залишили окупований Краматорськ та переїхала до Коломиї. Тут оселилися в квартирі, в якій в далекому дитинстві мешкав Руслан. Поступово сім’я відновлює житло та започатковує власну справу – продаж перепелиних яєць.
Фотовиставка «НаДія. Родина. Спільнота» – це другий соціально-мистецький проект Міжнародного благодійного фонду «Карітас України». Через соціальне служіння Карітас прагне сприяти інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади.
Виставка демонструє не лише успішні досвіди адаптації сімей до складних змінених умов життя, але й пропагує нові тренди соціального служіння родинам ВПО та іншим людям у потребі та висвітлює нові тенденції розвитку сучасної поліетнічної територіальної громади.
Організатор фотовиставки у Івано-Франківську: Карітас Івано-Франківськ
Автор концепції та куратор фотовиставки:Оксана Іванкова Стецюк, експерт проектів МБФ «Карітас України», провідний науковий співробітник Інституту народознавства НАН України
Фотовиставка вже пройшла у Коломиї, після Івано-Франківська світлини поїдуть до Києва.
Франківців запрошують на фотовиставку «НаДія. Родина. Спільнота»
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 20, 2019
Rating:
![Франківців запрошують на фотовиставку «НаДія. Родина. Спільнота»](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg4cGkjuL-94aWB94mJlQDtJ3Pz4bMTnbFXyVz2qpEh7dCr6cbXWS1QocXCwn90mu0ZtH1rYzYJ23XTDQlDqXwuUfWEQvP30Sl1PcgMztzw_QLUtEIFQNpZWfvvobL6EZT7_LmkeDmz8exn/s72-c/d324cbd8ea1efdea360c236bebeae3d0.jpeg)
Немає коментарів: