У Франківську визначать кращий дворик

У четвер, 1 серпня закінчився прийом заявок на участь у конкурсі «Кращий дворик Івано-Франківська».
Про це повідомили в Управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності ІФ міської ради.
Загалом до конкурсу допущено 12 заявок у трьох номінаціях.
Нагадаємо, це: «Краще приватне подвір’я (садиба)», «Кращий дворик організації», «Кращий дворик багатоквартирного будинку». Ще три заявки прийняті до розгляду, але позаконкурсно, як такі, що не відповідають його умовам.
Конкурсом передбачалось також відкрите онлайн голосування, але комісія прийняла рішення його не проводити. Причина – надто вже по-різному були надані матеріали в заявках (склад, форми, формати, наповнення), так, що привести якось їх до спільного знаменника не видалося можливим. А значить, при голосуванні конкурсанти не мали б однакових змагальних умов, а це, звичайно, вплинуло б на результати вибору. Тож конкурсна комісія вирішила відійти від попереднього плану, натомість делегувати своїх представників «в поле» – відвідати кожну з адрес претендентів і побачили все наживо. А вже після даної експедиції конкурсна комісія збереться для остаточного визначення лауреатів.
Оголошення переможців відбудеться 22 серпня цього року.
http://firtka.if.ua/blog/view/u-frankivsku-viznachat-krashchii-dvorik
У Франківську визначать кращий дворик У Франківську визначать кращий дворик Reviewed by Мар'яна on серпня 08, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.