Вперше прикарпатські правоохоронці вивчають українську жестову мову

З 29 липня в Івано-Франківську розпочався тренінг: «Жестова мова для поліцейських» – новий підхід в наданні поліцейських послуг людям із порушеннями слуху та/або мовлення.
22 правоохоронці мають можливість навчатись основам жестової мови. Однозначно даний тренінг сприятиме поліцейським у їх повсякденній роботі, адже щодня вони зустрічають різних людей, котрим необхідна допомога, і завдання правоохоронців їх почути, зрозуміти та надати допомогу, інформують в обласному управлінні поліції.
Навчання стало можливим завдяки співпраці з громадською організацією «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «Міст»», її директоркою Наталею Московець, яка проводить тренінг для поліцейських.
Під час тренінгу поліцейські здобувають основні навички, необхідні для спілкування з людьми, які мають порушення слуху. Декілька жестів на кшталт «Добрий день!», «Я – поліцейський», «Я хочу Вам допомогти» зможуть заспокоїти нечуючу людину та допоможуть встановити з нею контакт. Тренінг триває, поліцейські продовжують навчатися.
Безпека – одна з найважливіших цінностей для громадян. Правоохоронці роблять все можливе, щоб кожна людина почувала себе безпечною.

http://firtka.if.ua/blog/view/vpershe-prikarpatski-pravookhorontsi-vivchaiut-ukrayinsku-zhestovu-movu-foto
Вперше прикарпатські правоохоронці вивчають українську жестову мову Вперше прикарпатські правоохоронці вивчають українську жестову мову Reviewed by Мар'яна on серпня 02, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.