![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjKunFqEG19v1-M7xp37BFFOQhQ4bSaSuiUBWfQ9R24VJA9EtKchqEpe0RCXCc3th8Qc2rhxUyjS3a2gVuoN8JWUIBRATHxeIhqzSR2OglE6Eu41qFUuzmPqYOr26ZeQjPoygChchk4ziif/s320/9ad408c067c81ba1c15b6b77f611ea0e.jpeg)
22 правоохоронці мають можливість навчатись основам жестової мови. Однозначно даний тренінг сприятиме поліцейським у їх повсякденній роботі, адже щодня вони зустрічають різних людей, котрим необхідна допомога, і завдання правоохоронців їх почути, зрозуміти та надати допомогу, інформують в обласному управлінні поліції.
Навчання стало можливим завдяки співпраці з громадською організацією «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «Міст»», її директоркою Наталею Московець, яка проводить тренінг для поліцейських.
Під час тренінгу поліцейські здобувають основні навички, необхідні для спілкування з людьми, які мають порушення слуху. Декілька жестів на кшталт «Добрий день!», «Я – поліцейський», «Я хочу Вам допомогти» зможуть заспокоїти нечуючу людину та допоможуть встановити з нею контакт. Тренінг триває, поліцейські продовжують навчатися.
Безпека – одна з найважливіших цінностей для громадян. Правоохоронці роблять все можливе, щоб кожна людина почувала себе безпечною.
http://firtka.if.ua/blog/view/vpershe-prikarpatski-pravookhorontsi-vivchaiut-ukrayinsku-zhestovu-movu-foto
Вперше прикарпатські правоохоронці вивчають українську жестову мову
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 02, 2019
Rating:
![Вперше прикарпатські правоохоронці вивчають українську жестову мову](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjKunFqEG19v1-M7xp37BFFOQhQ4bSaSuiUBWfQ9R24VJA9EtKchqEpe0RCXCc3th8Qc2rhxUyjS3a2gVuoN8JWUIBRATHxeIhqzSR2OglE6Eu41qFUuzmPqYOr26ZeQjPoygChchk4ziif/s72-c/9ad408c067c81ba1c15b6b77f611ea0e.jpeg)
Немає коментарів: