EcoHike: інженери запустили додаток, який допоможе очистити Карпати

Українські інженери міжнародної компанії GlobalLogic запустили EcoHike – додаток для очищення Карпатських гір.
Робота додатку проста: якщо туристи знайшли місце скупчення сміття, але не можуть прибрати самостійно, вони відзначають його на карті, додають опис проблеми та фото, інформує ІФ ОДА.
Інші користувачі можуть прокласти маршрут свого відпочинку так, щоб прибрати зазначену місцевість і змінити інформацію про неї в додатку.
Таким чином, спільними зусиллями українці зможуть посприяти поліпшенню екологічної ситуації в Карпатах та Україні в цілому.
Наразі EcoHike доступний лише в Україні, однак його творці сподіваються, що згодом він запрацює і в інших країнах світу. Адже проблема забрудненості актуальна не лише для Карпат.
Додаток вже можна завантажити у магазинах Google Play та App Store. Після цього група, озброївшись пакетами для сміття, вирушила в гори, щоб перевірити даний додаток в дії та прибрати один із маршрутів.
EcoHike: інженери запустили додаток, який допоможе очистити Карпати EcoHike: інженери запустили додаток, який допоможе очистити Карпати Reviewed by Мар'яна on серпня 06, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.