Засідання комісії відбулося під головуванням начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковника поліції Володимира Голубоша.
Про це інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.
Працівники поліції, які висуваються для призначення на вищі посади, а також ті, які приступили до виконання службових обов’язків після виходу з відпустки по догляду за дитиною, пройшли атестаційну комісію за участю представників обласного управління поліції та громадськості краю.
В склад атестаційної комісії увійшли начальник управління кадрового забезпечення Андрій Бондюк, заступник начальника слідчого управління Олександр Крамаренко, заступник начальника Івано-Франківського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ Олег Марусяк та представники громадськості Олександр Гладій та Богдан Мойсишин.
Після спілкування з кожним із кандидатів комісія колегіально прийняла рішення, що усі працівники гідні запропонованих призначень на вищі посади в т.ч. і керівні, а також відповідають уже займаним посадам.
14 прикарпатських поліцейських пройшли атестаційний комісію
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 05, 2019
Rating:
![14 прикарпатських поліцейських пройшли атестаційний комісію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiRWg05X_g8q0FOqI1py1wuj3DVM-4vpkTA3Qaxcvm6q2n21uQ71L7ioYwI0eDuOB-jmwX9PTYD-VXofgvdT5S8H1iZ9vNk9bBDzG-IZfAvgzF89bCgSCNHjSFmcJGsLcL5J0o2nM7V1tMz/s72-c/8de7c713aff22802455f310e48478a7c_M.jpg)
Немає коментарів: