Прикарпатець намагався завезти з Польщі до України 166 екзотичних змій та ящірок

33-річний мешканець Івано-Франківщини прибув у пункт пропуску «Краковець- Корчова» з Республіки Польща.
До митного контролю подав декларацію, згідно з якою перевозив товар «плазуни, пітони, рептилії», повідомляє пресслужба Львівської митниці.
До митного оформлення було залучено працівників державного ветеринарно - санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті. Згідно з актом огляду ветеринарні документи відсутні, відправник вантажу невідомий, ветеринарний сертифікат ‒ відсутній.
На підставі цього прийнято рішення про заборону ввезення даного вантажу на територію України.
Як повідомляється, хлопець перевозив живих рептилій та земноводних у багажнику транспортного засобу. Вони були поміщені в мішках та ящиках, що були складені в чотирьох захищених полістирольних контейнерах.
Після первинної ідентифікації рептилій та земноводних з'ясувалося, що із 166 контрабандних тварин аж 116 особин охоплені Вашингтонською конвенцією, яка обмежує транскордонну торгівлю різними видами рослин і тварин та продуктами, виготовленими з них.
"Відтак працівники митниці оформили картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні та пропуску товарів. Про це було повідомлено контрольні служби Республіки Польщі. Громадянина з товаром повернуто в Республіку Польщу", - повідомили у відомстві.
Прикарпатець намагався завезти з Польщі до України 166 екзотичних змій та ящірок Прикарпатець намагався завезти з Польщі до України 166 екзотичних змій та ящірок Reviewed by Мар'яна on вересня 25, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.