![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiXisHpYmvhzPKSo1VSpgLFWpLd1j-QuXdU8oINeaGSI49b5s62gqvh7YebObkCYz9VzAaL6OKTa84UT_hpTN61HAZj2fP6ASKrm0YFnC4aa5C7kJFVPaG9Dgj5dY_smzoJTr3pCEYjPvOx/s320/32519020f23ab1517d9619662a62c038.jpeg)
Чоловік не розгубився та направився за ним, телефонуючи при цьому у поліцію, повідомляє патрульна поліція.
Велопатрульні одразу прибули на виклик і за кілька хвилин змогли знайти разом із заявником ймовірного грабіжника та затримати його. Ним виявився 17-річний хлопець, який поводився агресивно. При собі мав сумку заявника.
Як виявилося, юний грабіжник, встиг ще й нахуліганити. Він вдарив в обличчя жінку, яка відпочивала у кафе. Також чіплявся до перехожих. Чому себе так вів, юнак пояснити не зміг.
На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу та працівників ювенальної превенції. Хлопця доставили до міського відділку поліції для встановлення всіх обставин справи.
http://firtka.if.ua/blog/view/u-frankivsku-17-richnii-khlopets-biv-ta-grabuvav-perekhozhikh-foto
У Франківську 17-річний хлопець бив та грабував перехожих (ФОТО)
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 16, 2019
Rating:
![У Франківську 17-річний хлопець бив та грабував перехожих (ФОТО)](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiXisHpYmvhzPKSo1VSpgLFWpLd1j-QuXdU8oINeaGSI49b5s62gqvh7YebObkCYz9VzAaL6OKTa84UT_hpTN61HAZj2fP6ASKrm0YFnC4aa5C7kJFVPaG9Dgj5dY_smzoJTr3pCEYjPvOx/s72-c/32519020f23ab1517d9619662a62c038.jpeg)
Немає коментарів: