З 1 жовтня Івано-Франківська ОДА переходить на безпаперовий документообмін

З 1 жовтня 2019 року облдержадміністрація переходить на безпаперовий документообіг.
Про це сьогодні повідомив голова ІФ ОДА Денис Шмигаль, повідомляє пресслужба облдержадміністрації.
«За ініціативою Кабміну, вже з 1 жовтня 2019 року документообмін між органами влади буде здійснюватися в електронному вигляді, - наголосив очільник Прикарпаття Денис Шмигаль. - Це один з етапів діджиталізації документообігу, який уже найближчим часом буде запроваджений в Україні. Тому сьогодні маємо докласти всіх зусиль, щоб цей процес відбувався в області чітко і злагоджено між структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними органами міністерств і відомств, органами місцевого самоврядування».
У свою чергу, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій повідомив, що перехід на безпаперовий документообмін між органами влади буде забезпечено вчасно, оскільки в апараті обласної державної адміністрації уже функціонує автоматизована система діловодства ДОК ПРОФ, в якій зберігаються електронні примірники документів, які можна надсилати через систему електронної взаємодії та електронну пошту.
Також Денис Шмигаль заслухав інформацію керівника апарату ОДА про стан роботи із зверненнями громадян, аналіз дотримання виконавської дисципліни в роботі з документами впродовж І півріччя 2019 року.
З 1 жовтня Івано-Франківська ОДА переходить на безпаперовий документообмін З 1 жовтня Івано-Франківська ОДА переходить на безпаперовий документообмін Reviewed by Мар'яна on вересня 10, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.