ДБР завершило досудове розслідування щодо прикарпатських поліцейських, підозрюваних в одержанні 5 тисяч доларів хабара

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо начальника та заступника начальника слідчого відділення одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області, підозрюваних  в одержанні від громадянина неправомірної вигоди.
Досудовим розслідуванням встановлено: за 5 тисяч доларів США поліцейські обіцяли громадянину не притягувати до кримінальної відповідальності його сина – не вручати йому повідомлення про підозру у незаконному заволодінні транспортним засобом, якого той насправді не вчиняв.
Кваліфікація: прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
Санкція статті: у разі доведення вини, правоохоронцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

http://firtka.if.ua/blog/view/dbr-zavershilo-dosudove-rozsliduvannia-shchodo-prikarpatskikh-politseiskikh-pidozriuvanikh-v-oderzhanni-5-tisiach-dolariv-khabara
ДБР завершило досудове розслідування щодо прикарпатських поліцейських, підозрюваних в одержанні 5 тисяч доларів хабара ДБР завершило досудове розслідування щодо прикарпатських поліцейських, підозрюваних в одержанні 5 тисяч доларів хабара Reviewed by Мар'яна on вересня 16, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.