![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-IFSw5M6PDVNVmqRr9PjtKsSvzNBwAikaj3ScSy2LzzliEBRbJSUsEHvjzX4phz64RLobKvjafK80KdpF1Mp2GVxUk0QUwqYcEHujyL8mVVXEmGBtfjfyOaSsibl5M9XlyBsR5mwrxsNn/s320/56ba93eb30e7c14dc5ed0152d75808e5.jpeg)
Про це інформує поліція Житомирщини.
"Близько 22:30 на трасі Київ-Чоп, поблизу селі Великий Молодьків Новоград-Волинського району, 55-річний водій "DAF" з напівпричепом (цистерна), рухаючись у напрямку столиці, не впорався з керуванням та зіткнувся з автобусом сполученням "Житомир-Яремче", що стояв на узбіччі дороги", - йдеться у повідомленні.
За наявною інформацією, 66-річний водій автобуса зупинився для усунення виниклої у дорозі технічної несправності (заміни колеса). Загалом в автобусі подорожували 49 пасажирів.
"У момент ДТП частина людей знаходились на узбіччі дороги. У результаті на місці пригоди загинули 9 пасажирів автобуса. Серед загиблих неповнолітніх осіб немає. Ще 9 пасажирів автобуса, віком від 42 до 71 року, із травмами різного ступеню тяжкості було госпіталізовано до Новоград-Волинської лікарні", - повідомляють у відомстві.
Необхідну медичну допомогу було надано і водієві вантажівки. Наразі він затриманий у порядку ст.208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.
На місці події працюють слідчо-оперативні групи Новоград-Волинського ВП та Головного управління Нацполіції в області. Розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ.
Зафіксовані усі обставини дорожньо-транспортної пригоди.
В автобус "Житомир-Яремче" влетіла автоцистерна: 9 загиблих та 11 травмованих
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 23, 2019
Rating:
![В автобус "Житомир-Яремче" влетіла автоцистерна: 9 загиблих та 11 травмованих](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-IFSw5M6PDVNVmqRr9PjtKsSvzNBwAikaj3ScSy2LzzliEBRbJSUsEHvjzX4phz64RLobKvjafK80KdpF1Mp2GVxUk0QUwqYcEHujyL8mVVXEmGBtfjfyOaSsibl5M9XlyBsR5mwrxsNn/s72-c/56ba93eb30e7c14dc5ed0152d75808e5.jpeg)
Немає коментарів: