Про це у мережі повідомив міський голова Руслан Марцінків.
"Зазирали у двори, дивились, як доглядаються сквери. Тобто зосередились на найпроблемніших питаннях. Є двори, відремонтовані кілька років тому, є такі, що зараз в роботі (Симоненка, 2-4-6, Симоненка, 9-11-13), а є й зовсім занедбані, які терміново слід ремонтувати. Головне завдання акції - оглянути такі речі і взяти собі "на олівець" для виконання. Також добре видно, як самі мешканці цінують позитивні зміни. Добре відомий антиприклад: майданчик на Симоненка, який не прослужив і місяця, як на ньому хтось посмажив шашлик. Результат - знищене штучне покриття. Свідома громада буде тоді, коли у нас шануватимуть своє ж майно", - написав мер.
Чорна п'ятниця: Марцінків перевірив двори та сквери на Симоненка
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 06, 2019
Rating:
![Чорна п'ятниця: Марцінків перевірив двори та сквери на Симоненка](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi9emJv2IIBEgFfsIkYOgxBaaGdnKmF-39KVaSaiknuQGeoDOaH-TZLUyegCLcKz7cXX5vEzNR7aa0K-c08TRx8RsS1SXHNXbxCsTLccRZxArHemmT8yDGrXAs9l78lvd8oAgmZnDLzIWXR/s72-c/b2ee0bbf97fb03e0630c77f010d497c7.jpeg)
Немає коментарів: