На Прикарпатті подорожчали яйця, м'ясо та молочка, подешевшали - фрукти, овочі та цукор

За даними Державної служби статистики, споживчі ціни у серпні 2019р. порівняно із липнем в Україні знизилися на 0,3%, в області – на 0,5%, з початку року зросли на 2,7% та 3,1% відповідно.


На споживчому ринку Івано-Франківської області в серпні п.р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,5%.

Найбільше (на 11,4% та 10,9%) подешевшали фрукти та овочі. На 1,8–0,2% знизилися ціни на безалкогольні напої, цукор, маргарин, рис, сири.

Водночас на 48,6% подорожчали яйця, на 2,3–0,8% – соняшникова олія, кисломолочна продукція, масло, м’ясо та м’ясопродукти, риба та продукти з риби, сметана, молоко.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,6% в основному за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 1,4%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,4% відбулося за рахунок зниження цін на природний газ на 4,4%.

Ціни на транспорт у цілому знизилися на 0,7% через здешевлення автомобілів на 1,8% і палива та мастил на 1,0%.
На Прикарпатті подорожчали яйця, м'ясо та молочка, подешевшали - фрукти, овочі та цукор На Прикарпатті подорожчали яйця, м'ясо та молочка, подешевшали - фрукти, овочі та цукор Reviewed by Мар'яна on вересня 12, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.