![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEih_drPiuL0aITJiOJWxGmeNA_7teD_tOsjw3YG56oiE4uhEOEyU2aA4EtxeZC_ji5TRXy-BRso9aKqRVb0tI19s6QQnZwT0Um1PbO4m0Cymzgn3oT9GRUVvxOi8KsvD_BjFIZ_5uSG0-Rp/s320/2e036d4178ec7804f923bbc65648b26e.jpeg)
Одинадцять українських дослідників отримали тревел-гранти на закордонні поїздки. Переможці визначалися на конкурсній основі ревізійною комісією у США, інформує сайт ПНУ.
Серед переможців програми і науковець Прикарпатського національного університету, доцент кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Олег Лущак. Наш науковець отримав грант на поїздку в м. Гронінген (Нідерланди) для участі у 3-ому Форумі з молекулярної біології старіння, який відбудеться 10-12 жовтня 2019 року.
Ініціатива Біотехнологічного фонду США та Україна, яка має на меті підвищення міцності та наочності сектору досліджень біотехнологій України, надає українським дослідникам біотехнологічної галузі фінансову допомогу з метою подорожей, що сприятимуть їх професійному зростанню, підвищенню їх репутації та України у галузі біотехнології, а також заохочує наукове співробітництво та комерціалізацію технологій.
Переможці можуть використовувати фінансову винагороду для поїздок на конференції, курси, майстер-класи чи інші заходи для свого професійного розвитку.
Доцент ПНУ отримав тревел-грант на поїздку у Нідерланди
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 25, 2019
Rating:
![Доцент ПНУ отримав тревел-грант на поїздку у Нідерланди](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEih_drPiuL0aITJiOJWxGmeNA_7teD_tOsjw3YG56oiE4uhEOEyU2aA4EtxeZC_ji5TRXy-BRso9aKqRVb0tI19s6QQnZwT0Um1PbO4m0Cymzgn3oT9GRUVvxOi8KsvD_BjFIZ_5uSG0-Rp/s72-c/2e036d4178ec7804f923bbc65648b26e.jpeg)
Немає коментарів: