Доцент ПНУ отримав тревел-грант на поїздку у Нідерланди

Днями відбулося нагородження переможців програми Biotech Initiative Travel Grants від американсько-українського фонду (U.S.-Ukrainian Foundation).
Одинадцять українських дослідників отримали тревел-гранти на закордонні поїздки. Переможці визначалися на конкурсній основі ревізійною комісією у США, інформує сайт ПНУ.
Серед переможців програми і науковець Прикарпатського національного університету, доцент кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Олег ЛущакНаш науковець отримав грант на поїздку в м. Гронінген (Нідерланди) для участі у 3-ому Форумі з молекулярної біології старіння, який відбудеться 10-12 жовтня 2019 року. 
Ініціатива Біотехнологічного фонду США та Україна, яка має на меті підвищення міцності та наочності сектору досліджень біотехнологій України, надає українським дослідникам біотехнологічної галузі фінансову допомогу з метою подорожей, що сприятимуть їх професійному зростанню, підвищенню їх репутації та України у галузі біотехнології, а також заохочує наукове співробітництво та комерціалізацію технологій. 
Переможці можуть використовувати фінансову винагороду для поїздок на конференції, курси, майстер-класи чи інші заходи для свого професійного розвитку. 
Доцент ПНУ отримав тревел-грант на поїздку у Нідерланди Доцент ПНУ отримав тревел-грант на поїздку у Нідерланди Reviewed by Мар'яна on вересня 25, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.