![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3-82HjfAzmtpApJuVE-MdyBhBVxN3CB919RxCcVkblZAP62amBudxyWIURu_SpaTXA4UWn3QT0TGPtMc5e_I6INElzlLq3xqMmZu8sD52qcFFqecBOU70dwGtX0aQA_QJvlA6Ss2iZUBd/s320/e328c370c083191fb1be113a2abb2678.jpeg)
Також хвилиною мовчання вшанували пам'ять рятувальників Прикарпаття, які загинули під час виконання робіт.
Сьогодні в Івано-Франківську відбудуться урочистості до Дня рятувальника.
День рятувальника – професійне свято всіх працівників ДСНС, який був встановлений указом президента у 2008 році. У документі говорилося, що свято встановили «враховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей».
Цікаво, що День рятувальника в Україні відзначають у день святкування православною церквою Ікони Божої Матері, званої «Неопалима Купина» (покровителька пожежних та рятувальників).
У Франківську відзначили кращих рятувальників
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 17, 2019
Rating:
![У Франківську відзначили кращих рятувальників](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3-82HjfAzmtpApJuVE-MdyBhBVxN3CB919RxCcVkblZAP62amBudxyWIURu_SpaTXA4UWn3QT0TGPtMc5e_I6INElzlLq3xqMmZu8sD52qcFFqecBOU70dwGtX0aQA_QJvlA6Ss2iZUBd/s72-c/e328c370c083191fb1be113a2abb2678.jpeg)
Немає коментарів: