"Чорна п'ятниця" на велосипеді: Марцінків з чиновниками оглянули Пасічну

Чорна п’ятниця за розкладом і на велосипедах. Сьогодні інспекція відбулась в Пасічній. Оглянули благоустрій мікрорайону, також зупинились в дитсадку №36 «Віночок». Там саме завершують утеплення приміщень за програмою НЕФКО.
Як розповів міський голова Руслан Марцінків, в садку замінили систему опалення, вікна, утеплили фасад, інформує  сайт міського очільника.
«Попри всі негаразди роботи тривають,  зокрема і в Пасічній. Тут завершуємо благоустрій двору на Галицькій, 118. Також поки їхали сюди бачили, що роботи в сквері на Військових Ветеранів теж добігають кінця. Проблем ще є багато, ми їх побачили і зосередимось на тих , які треба вирішувати якомога швидше. Особливо багато роботи в районі вул. Горбачевського, Федьковича», – зазначив Марцінків.
Щоразу до чорної п’ятниці приєднуються мешканці міста, яким цікава ця акція.
Наприклад, Станіслав Онищук, долучається вже не вперше. На його переконання, гарно, коли влада контактує з мешканцями.
«Коли їдемо, кожен може підійти і поставити своє питання меру. Чудово, що акція відбувається на велосипедах, бо день починається гарно, спортивно, в хорошому настрої. Їдемо та постійно щось обговорюємо. Є дискусія, як щось покращити, і кожен відчуває себе причетним в тій чи іншій мірі до прийняття рішень», – зауважив Станіслав.
"Чорна п'ятниця" на велосипеді: Марцінків з чиновниками оглянули Пасічну "Чорна п'ятниця" на велосипеді: Марцінків з чиновниками оглянули Пасічну Reviewed by Мар'яна on вересня 27, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.