В мережі з'явився фільм з Тіною Кароль, де вона постала брюнеткою з коротким волоссям

Зіркова франківчанка Тіна Кароль спробувала себе у ролі акторки.

Так, у Мережі з'явилася короткометражна картина режисера Євгена Баранова, у якій Кароль виконала головну роль, пише ТСН.
Тіна грає дівчину, яка намагається вибудувати стосунки з коханим, але її ніяк не відпускають фантоми її колишніх хлопців.
"Колишні" – це інтелектуальне кіно. У ньому розкрито запитання важкого вибору людини в боротьбі між минулим і сьогоденням. І цей вибір визначає її завтрашній день", – каже автор ідеї фільму Вікторія Баранова.
У кіношному амплуа Тіну Кароль не впізнати: без червоної помади та в чорній перуці, співачка максимально змінилася для фільму. Незмінним, мабуть, залишився тільки її пронизливий погляд.
"Тіна Кароль - характерна акторка, вона існує в фільмі на межі ігрового і документального кіно", - сказав режисер фільму Євген Баранов.
Зауважимо, що фільм взяв перші премії на кількох міжнародних кінофестивалях, серед яких перемога в номінації "Найкращий короткометражний фільм" на Міжнародному кінофестивалі Best Shorts Competition. Тіна Кароль також отримала премію за "Найкращу жіночу роль" на Міжнародному кінофестивалі SFAAF.
В мережі з'явився фільм з Тіною Кароль, де вона постала брюнеткою з коротким волоссям В мережі з'явився фільм з Тіною Кароль, де вона постала брюнеткою з коротким волоссям Reviewed by Мар'яна on вересня 23, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.