Голова ІФ ОДА каже, що дітей у школах Прикарпаття мають харчувати якісно та збалансовано

Неприпустимо, щоб продукція недоброякісних виробників опинялася в раціоні школярів.
На цьому наголосив голова облдержадміністрації Денис Шмигаль на щотижневій нараді, давши доручення районним відділам освіти включати до тендерної документації вимоги щодо харчування дітей у закладах освіти області, розроблені головним управлінням Держпродспоживслужби, а також розповсюджувати серед навчальних закладів зразок паспорту харчоблоку, пише  пресслужба ІФ ОДА.
«Забезпечення повноцінного, якісного та калорійного харчування для дітей у школах та дошкільних закладах, постачання безпечних та якісних продуктів харчування, відповідність санітарно-гігієнічним нормам є вкрай важливими факторами, які визначають здоров’я підростаючого покоління. Неприпустимо, щоб продукція недоброякісних виробників опинялася в раціоні школярів», - зауважив очільник Прикарпаття.
Зауважимо, що в області діє регіональна цільова програма «Дітям Прикарпаття – якісне харчування», згідно з якою проводиться моніторинг постачальників сировини та готової продукції, відповідні лабораторні дослідження безпечності та якості сировини та харчових продуктів, які використовуються для харчування дітей, що дає змогу відстежувати продукцію недоброякісних виробників, з метою унеможливлення попадання невідповідної продукції до харчування дітей.
Начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Роман Гурський доповів, що спеціалісти його установи постійно працюють над удосконаленням програми.
Так, у цьому році заплановано впровадження мікроструктурного аналізу готової продукції з м’ясної сировини (це дослідження ковбасних виробів, зокрема, сосисок, на визначення складників, з яких вони виготовлені). Ціна питання становить близько 1,1 млн грн.

Голова ІФ ОДА каже, що дітей у школах Прикарпаття мають харчувати якісно та збалансовано Голова ІФ ОДА каже, що дітей у школах Прикарпаття мають харчувати якісно та збалансовано Reviewed by Мар'яна on вересня 24, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.