Про це минулого тижня на пленарному засіданні Калуської міської ради говорив відомий художник Віктор Конєв, інформують "Вікна".
За його словами, у місті багато дітей хочуть навчитися малювати, однак основу їм немає де дати. Митець звернувся до міської влади за допомогою у вирішенні проблеми: запропонував відкрити у Калуші художню школу.
«Там могли б навчатися художники. Такі школи є в Долині, в деяких селах, а в Калуші — немає. Хотів написати громадський проект, але його не допустили на конкурс», — зазначив Віктор Конєв.
Як зазначив секретар міської ради Роман Боднарчук, у Калуші є гурток з малювання у Центрі технічної творчості, проте він далекий від ідеалу. Проте далі констатації проблеми справа не просувається.
http://firtka.if.ua/blog/view/u-kalushi-vidomii-khudozhnik-proponuie-miskii-vladi-vidkriti-khudshkolu
У Калуші відомий художник пропонує міській владі відкрити худшколу
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 03, 2019
Rating:
![У Калуші відомий художник пропонує міській владі відкрити худшколу](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizTPGqs7GqQPVopYuddKSdgie7uUKCY3kRT-qqa3XHtttm60YWPHHM0dAdAIjsYritn_GU20au3gxmAi-sKXfEFX66l7WMfKUeliK2kP64FUL0F_oSBEP7lWEIMRiXjQt1Wle6uFFtjgAq/s72-c/41bc8dee3c394f96a4a43d7ef4111680.jpeg)
Немає коментарів: