![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjThFFa0CYW6zOaySwaDVIhdMT3Eq-mCgCjN2SfDGbbAsQPoOyoSi3xHaeWaBjt5i8_p8-DDXuaIK_x7GoafEI_se0oUMzquWZ8iIJEN6MzeIYpfWP1UO2pZtQ4kroLY7TYdt0vk7J-575D/s320/810f3d1e7821bc534421bf445943ea25.jpeg)
У зв’язку зі станом здоров’я Ігор Синяк вже не міг виконувати обов`язки керівника структури.
Відповідно за поданням заступника запропоновано обрати нового керівника міської Асоціації Андрія Долика. Пропозиція була підтримана одноголосно.
http://firtka.if.ua/blog/view/ivano-frankivska-miska-asotsiatsiia-uchasnikiv-ato-obrala-novogo-kerivnika"Отже, від сьогодні ГС «Івано-Франківську міську Асоціацію учасників АТО» очолюватиме Долик Андрій. Від імені правління та членів організації, щиро бажаємо Андрію мудрості, наполегливості, вміння відповідально і зважено приймати непрості рішення для розвитку ветеранського руху і нести з гордістю цю непросту управлінську нішу. А Ігорю Васильовичу дякуємо за пророблену роботу і бажаємо швидкого одужання та міцного, козацького здоров’я! Твердо переконані, що у нас попереду ще чимало успішних проектів, адже на новому горизонті багато не завершених справ, а значить майбутніх спільних досягнень! З Богом і вашою підтримкою", - йдеться у повідомленні на сторінці Асоціації у мережі.
Івано-Франківська міська Асоціація учасників АТО обрала нового керівника
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 11, 2019
Rating:
![Івано-Франківська міська Асоціація учасників АТО обрала нового керівника](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjThFFa0CYW6zOaySwaDVIhdMT3Eq-mCgCjN2SfDGbbAsQPoOyoSi3xHaeWaBjt5i8_p8-DDXuaIK_x7GoafEI_se0oUMzquWZ8iIJEN6MzeIYpfWP1UO2pZtQ4kroLY7TYdt0vk7J-575D/s72-c/810f3d1e7821bc534421bf445943ea25.jpeg)
Немає коментарів: