Сільський голова Олександр Вара розповів, що два роки тому проводили рейтингове опитування щодо децентралізації. Так-от, 78% мешканців Березівки підтримують ідею входження до Івано-Франківської ОТГ.
За словами очільника Франківська, громаді Березівки далося відремонтувати приміщення, яке довго пустувало. Тут зараз знаходиться будинок культури, а на другому поверсі - працюватиме сільська рада. А рада звільнить свою будівлю для дитсадка. Також майже зроблено спортзалу.
"У свою чергу, я познайомив мешканців села із процедурою та перевагами об‘єднання територіальних громад. Люди цікавляться питаннями щодо медицини, вивозу сміття, громадського транспорту та багатьма іншими. Все будемо вирішувати поступово. А поки громада Березівки проголосувала за намір об'єднатися з Івано-Франківськом", - наголошує Марцінків.
http://firtka.if.ua/blog/view/do-ivano-frankivskoyi-otg-khoche-priiednatisia-shche-odne-selo
До Івано-Франківської ОТГ хоче приєднатися ще одне село
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 15, 2019
Rating:
![До Івано-Франківської ОТГ хоче приєднатися ще одне село](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhAo46hH-w1GLcHjPV95a95nlVWg8gH4yiwlp-1xMXEf9SgJqBeh9qtLHcaMg76Bz8efLKRowiTsR8cswZBCoA1mfFl2tYwwDOSmxnQvLkWYaZ9OiFGGQzgoS8SrjlAjmYhJDeyXr3E3cfe/s72-c/939e0e64143c6b97d06ed5c315f77e9a.jpeg)
Немає коментарів: