![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiC-kheLZ8auyEmr6r9rrjTB14-k2Gtea3NumA5lNXvQohj3jXBhR7TPGs9IXu85uZo8JC9RtyUotL5xdrEMw3E8sWJwtTD7Gy7ebku8H6a5jc3cyDbtxlRiiTk70UVjAgBdZe9zNcVY37i/s320/rab_lesa_03.jpg)
Приміром, бюджет Зеленської сільської ради цього району, що майже біля кордону із Румунією, найбільше наповнюють Верховинські міжрайонний та держлісгосп, Національний природний парк «Верховинський». Завдяки податковим надходженням від них поліпшується соціально-економічний розвиток громади. Це кошти на відкриття футбольного поля, дитсадок, Будинок культури, інші інфраструктурні об’єкти, пише Голос України.
У цьому мали нагоду переконатися під час відвідин села Зелене голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль, керівники структурних підрозділів Івано-Франківщини та Верховинського району. Там же відбулася нарада за участю працівників лісової та лісопереробної галузей, природоохоронних парків.
Під час наради порушили й проблеми. Директор Гринявського лісгоспу Роман Стефанюк акцентував, що держава неналежно фінансує природоохоронну діяльність підприємств. Таке враження, що комусь вигідно показати їх збитковість, висвітлювати негативи, щоб опісля передати ліс у приватні руки. Тому делегували присутньому на заході народному депутатові Володимиру Тимофійчуку завдання щодо лобіювання інтересів галузі.
Зеленська сільська рада на Івано-Франківщині живе завдяки лісу
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 15, 2019
Rating:
![Зеленська сільська рада на Івано-Франківщині живе завдяки лісу](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiC-kheLZ8auyEmr6r9rrjTB14-k2Gtea3NumA5lNXvQohj3jXBhR7TPGs9IXu85uZo8JC9RtyUotL5xdrEMw3E8sWJwtTD7Gy7ebku8H6a5jc3cyDbtxlRiiTk70UVjAgBdZe9zNcVY37i/s72-c/rab_lesa_03.jpg)
Немає коментарів: