За рецептами відомого шеф-кухаря: у школах Івано-Франківська дітей годують італійським «болоньєзе»

У ще одній школі Івано-Франківська почали готувати страви за рецептами відомого шеф-кухаря.
Нагадаємо, кулінарний експерт Євген Клопотенко створив збірник рецептів, за яким вже готують страви в окремих українських школах.
У школі-гімназії №3 вже готують страви по-новому. А сьогодні в Угорницькій школі стартувала видача дітям харчування за оновленим меню.
"Залишись у меню страви і з традиційного меню, тому що діти їх дуже люблять. Сьогодні незвичною, проте дуже смачною, була страва запозичена із сонячної Італії – «болоньєзе». У її основі - макарони та м’ясний фарш із соусом, що робить страву дуже соковитою. А ще курячий шніцель з гарніром та овочевим асорті. Діти із задоволенням смакували нові страви, - коментують в Департаменті освіти і науки. -  Цього навчального року, для ще більшого урізноманітнення меню, будуть вводитись «страви дня» - це дозволить краще проаналізувати гастрономічні вподобання дітей та максимально їх задовільнити".
 http://firtka.if.ua/blog/view/za-retseptami-vidomogo-shef-kukharia-u-shkolakh-ivano-frankivska-ditei-goduiut-italiiskim-bolonieze-foto
За рецептами відомого шеф-кухаря: у школах Івано-Франківська дітей годують італійським «болоньєзе» За рецептами відомого шеф-кухаря: у школах Івано-Франківська дітей годують італійським «болоньєзе» Reviewed by Мар'яна on вересня 04, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.