Діти без щеплень у Калуші поки що відвідують навчальні заклади — Ірина Люклян


Перед навчальним роком в уряді ще раз попередили: з 1 вересня в Україні дітей без щеплень не пускатимуть у школи і дитячі садки, виняток зроблять лише для тих, у кого є медичні протипоказання до вакцинації.

Проте, як повідомила начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян під час засідання виконкому вчора, 4 вересня, у Калуші рішення з приводу недопуску дітей без щеплень до відвідування закладів освіти ще не прийняли, інформують "Вікна".

На даному етапі освітяни займаються просвітницькою роботою — доводять батькам інформацію про важливість щеплень. За словами Ірини Люклян, питання обговорюється. А у випадку запровадження заборони відвідувати заклали освіти, діти без вакцинації не будуть позбавлені права на освіту — згідно з освітньою реформою є альтернативні форми навчання: домашнє, дистанційне, екстернат тощо.
Діти без щеплень у Калуші поки що відвідують навчальні заклади — Ірина Люклян Діти без щеплень у Калуші поки що відвідують навчальні заклади — Ірина Люклян Reviewed by Мар'яна on вересня 05, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.