Зустріч Зеленського і Путіна може відбутися вже в жовтні — росЗМІ

У Мінську 18 вересня збереться контактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі. Очікується прийняття рішень, які дадуть можливість для зустрічі президентів.
Про це кажуть співрозмовники російського видання Коммерсантъ, пише УП.
На засіданні, сподіваються співрозмовники видання, будуть узгоджені терміни розведення військ, а також затверджена і підписана єдина редакція "формули Штайнмайера".
"Якщо це буде зроблено, ймовірність того, що перша зустріч президентів РФ і України Володимира Путіна і Володимира Зеленського відбудеться в жовтні - на саміті в "нормандському форматі ", - наблизиться до 100%", - стверджує видання.
Засідання контактної групи по врегулюванню ситуації на сході України, яке пройде в Мінську 18 вересня, друге за рахунком в цьому місяці. Попереднє відбулося 4 вересня.
"Майбутня зустріч буде ключовою: учасникам переговорів, по суті, належить підготувати умови для проведення саміту нормандської четвірки (Німеччина, Росія, Україна, Франція) в Парижі", - повідомляє видання.
http://firtka.if.ua/blog/view/zustrich-zelenskogo-i-putina-mozhe-vidbutisia-vzhe-v-zhovtni-roszmi
Зустріч Зеленського і Путіна може відбутися вже в жовтні — росЗМІ Зустріч Зеленського і Путіна може відбутися вже в жовтні — росЗМІ Reviewed by Мар'яна on вересня 16, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.