![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEimIx00G5Bi4s8wMS5yKh-V8ClXpveWcHR1vPa3JkSmQaObZYRyNGVVmB52Y0RYjqMcdyhCDMB-qtJIwRIMwJmvtGZ5ylT2LirmmEARE67ArzOIk8Vpw9he89jf0dzvCLdnRKUBRjxS-jea/s320/DSC_7506+%25281%2529.jpg)
У програмі дійства: виставка-ярмарок хлібобулочних та кондитерських виробів, який супроводжуватиметься цікавими майстер-класами, забавами для дітей та частуваннями.
Цьогорічне «Свято хліба» проходитиме вже вдесяте. До Івано-Франківська завітають гості з Львівщини та Рівненщини.
«Всі знають, що на початку вересня відбувається «Свято хліба». Сподіваємося на гарну погоду. Хліб - це та річ, яка відрізняється від кожного продукту. Він сакральний. Це особливе свято. За останні роки хлібобулочні вироби стали надзвичайно різноманітними. Ми маємо хороші темпи росту харчової промисловості. Тішимося, що ця продукція є якісною та екологічною», - наголосив міський голова Руслан Марцінків.
Організатори обіцяють багато сюрпризів для глядачів. Серед особливостей - випікання хліба просто неба.
«Буде багато сюрпризів, фотозон та цікавих забав», - говорить співорганізатор свята Ростислав Кукурудз.
Наразі участь у «Святі хліба» підтвердили 12 хлібопекарень. Одночасно зі «Святом хліба» проходитиме традиційний ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва «Прикарпатський вернісаж».
http://firtka.if.ua/blog/view/maister-klasi-zabavi-ta-chastuvanniami-frankivtsiv-klichut-na-sviato-khliba
Майстер-класи, забави та частуваннями: франківців кличуть на «Свято Хліба»
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 10, 2019
Rating:
![Майстер-класи, забави та частуваннями: франківців кличуть на «Свято Хліба»](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEimIx00G5Bi4s8wMS5yKh-V8ClXpveWcHR1vPa3JkSmQaObZYRyNGVVmB52Y0RYjqMcdyhCDMB-qtJIwRIMwJmvtGZ5ylT2LirmmEARE67ArzOIk8Vpw9he89jf0dzvCLdnRKUBRjxS-jea/s72-c/DSC_7506+%25281%2529.jpg)
Немає коментарів: