"Кладовище євроблях" знайшли в Україні

Одне з них виявлено на кордоні з Румунією в Чернівецькій області, інше – поблизу авторинку в Ужгороді. Перетинаючи кордон України з Румунією в Чернівецькій області, можна побачити "кладовище євроблях".
Це парковка автомобілів, конфіскованих поліцією та митною службою. Більшість з автомобілів – напіврозібрані, побиті, зі спущеними колесами, пише  Авто 24.
Ці автомобілі силові органи забрали за порушення митного порядку, контрабанду та інше. За рішенням суду ці авто можуть повернути власнику або продати.
За законом виконавча служба такі автомобілі повинна три рази виставляти на аукціон, а якщо їх ніхто не купить, автомобіль можуть передати в користування благодійним громадським організаціям та фондам, або утилізують.
На практиці ж виходить так, що утилізувати автівки ніде, вони не продаються, і фондам через іноземну реєстрацію їх не передають. Тому тонни металобрухту на роки застрягли на стоянках. Як розповів колишній працівник прикордонної служби України, на Закарпатті теж є сотні таких автомобілів. Але на кордоні для них немає місця, тому їх одразу відвозять на спеціальний штрафмайданчик, де вони і залишаються на невизначений термін. Один з таких майданчиків розташований поблизу ринку Краснодонців в Ужгороді.
Потрапити туди проста людина не може. Хороші авто зазвичай "розбирають" свої. Залишаються тільки нікому не потрібні старі автівки з європейською реєстрацією. Точно відповісти, коли їх утилізують, ніхто не може. Тому вони й далі приречені ржавіти на автомобільних цвинтарях.
"Кладовище євроблях" знайшли в Україні "Кладовище євроблях" знайшли в Україні Reviewed by Мар'яна on вересня 18, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.