Тепер інший погляд на життя: звільнений наймолодший моряк з Прикарпаття розповів, що далі захищатиме Україну

Звільненим із російського полону українським морякам видали нову форму та відправили на медичне обстеження до центрального військового госпіталю Києва.
Разом із бранцями Кремля вирушили їхні рідні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
За першими висновками лікарів, стан усіх пацієнтів задовільний – важких проблем не виявлено ні в кого.
"Слава Богу, важких станів немає. Практично всі в задовільному стані. Але поглиблений огляд уже покаже іншу інформацію, від цього залежить час їхнього перебування тут. Вони зараз знаходяться з родичами, вони не хочуть нікого бачити – навіть мене", - пояснив заступник керівника медичного закладу Олександр Циц. 
Проте, журналістам вдалося поспілкуватися з кількома звільненими моряками. Так, наймолодший з-поміж бранців, 19-річний Андрій Ейдер, вийшов разом із мамою попити кави. Він один із трьох, хто був поранений під час атаки росіян на українські кораблі, але запевнив, що зараз почувається нормально.
"Це повна переоцінка. Я маю тепер інший погляд на життя", - зізнався він про час, проведений у полоні.
При цьому додав, що наміру захищати рідну землю в нього тільки додалося: "Звісно! Як інакше?"

Тепер інший погляд на життя: звільнений наймолодший моряк з Прикарпаття розповів, що далі захищатиме Україну Тепер інший погляд на життя: звільнений наймолодший моряк з Прикарпаття розповів, що далі захищатиме Україну Reviewed by Мар'яна on вересня 09, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.