![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh1hphv3UpiwnltCKa4z77AsKrlQiF0l68S4eIP3CjicJOKy8q5sOGVaP7HEGduvNQDYTZgXMgDsCDJS_ULVvdCAFGA5BIsrXSdqfDTBsE2HycrPwQfUkube8xB_QEZhS-Pxeuqoqx_VSvr/s320/42496d8e0a022fcef7e894225083b00e.jpeg)
Безхатько чекав вироку у СІЗО з січня 2017 року. Інцидент трапився ще наприкінці грудня 2016 року, інформує Курс.
Троє безхатченків здали металобрухт та макулатуру, що назбирали на смітниках. За ці гроші купили алкоголь і пішли пити у підвал, де обвинувачений облаштував нічліг.
Під час розпивання алкоголю безхатьки посварилися і обвинувачений побив товариша до втрати свідомості. Після того з іншим товаришем перенесли непритомного в сусідній підвал, де він помер.
Тіло згодом знайшли працівники ДМП «Івано-Франківсктеплокомунерго», які приїхали на аварійний виклик.
Винуватцю суд призначив покарання у виді позбавлення волі на дев`ять років. Строк попереднього ув'язнення (з 12.01.2017) до набрання вироком законної сили рахується як день за два.
http://firtka.if.ua/blog/view/frankivskogo-bezkhatka-iakii-pobiv-tovarisha-ta-zalishiv-iogo-pomirati-vidpravili-do-viaznitsi
Франківського безхатька, який побив товариша та залишив його помирати, відправили до в'язниці
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 24, 2019
Rating:
![Франківського безхатька, який побив товариша та залишив його помирати, відправили до в'язниці](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh1hphv3UpiwnltCKa4z77AsKrlQiF0l68S4eIP3CjicJOKy8q5sOGVaP7HEGduvNQDYTZgXMgDsCDJS_ULVvdCAFGA5BIsrXSdqfDTBsE2HycrPwQfUkube8xB_QEZhS-Pxeuqoqx_VSvr/s72-c/42496d8e0a022fcef7e894225083b00e.jpeg)
Немає коментарів: