![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjrNK-VQRGaCd9bUxKpUAQn7Ai4xFWNwvdTwJNi4cflY_sDByfi0vGLRgyXpaIlqG6BZQw_86cjmrWta_At3p6TgeKU-ULZMZ4aXB-JUfjF4KvvbuspBPj7h4_ikhsi3lnZ5bx2kH6bsTU4/s320/69368201_2346847195527230_7001400448917700608_n+%25281%2529.jpg)
У четвер, 5 вересня о 18.30 на затишному подвір'ї Палацу Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» благодійний захід розпочнеться з презентації книжки "Танець смерті. Щоденник добровольця батальйону "Донбас"" та сольний виступ на фортепіано.
Ігор Михайлишин — доброволець, піаніст, юрист. Музикант-аматор, грав на Майдані у грудні 2013 року. До лав добровольчого батальйону «Донбас» НГУ потрапив у червні 2014 року. Взяв позивний «Піаніст». У серпні 2014 року опинився в гущі Іловайського котла у протистоянні зі збройними силами РФ. Після вимушеної капітуляції провів 119 днів у полоні. Згодом повернувся на фронт у складі батальйону «Донбас-Україна» ЗСУ. Після закінчення військового контракту здобуває професійну музичну освіту в Київському інституті музики імені Р. Глієра.
Гурт Давня ватага - Андрій Винницький (гітара, вокал), Volodymyr Bandrivskyi (перкусія), Andriy Savka (скрипка).
#На_шапку - позитивний і дружній захід вільного формату. Приходьте з родинами і дітьми! Беріть друзів.
Як допомогти проекту:
* відвідати концерт 5 вересня
* поширити цю подію
* запросити друзів на цю подію
* запропонувати участь свого гурта/колективу/команди
* перерахувати кошти
* стати інформаційним партнером
http://blitz.if.ua/news/frankivciv-zaproshuyut-na-blagodiynyy-koncert-na_shapku1.html
Ігор Михайлишин — доброволець, піаніст, юрист. Музикант-аматор, грав на Майдані у грудні 2013 року. До лав добровольчого батальйону «Донбас» НГУ потрапив у червні 2014 року. Взяв позивний «Піаніст». У серпні 2014 року опинився в гущі Іловайського котла у протистоянні зі збройними силами РФ. Після вимушеної капітуляції провів 119 днів у полоні. Згодом повернувся на фронт у складі батальйону «Донбас-Україна» ЗСУ. Після закінчення військового контракту здобуває професійну музичну освіту в Київському інституті музики імені Р. Глієра.
Гурт Давня ватага - Андрій Винницький (гітара, вокал), Volodymyr Bandrivskyi (перкусія), Andriy Savka (скрипка).
#На_шапку - позитивний і дружній захід вільного формату. Приходьте з родинами і дітьми! Беріть друзів.
Як допомогти проекту:
* відвідати концерт 5 вересня
* поширити цю подію
* запросити друзів на цю подію
* запропонувати участь свого гурта/колективу/команди
* перерахувати кошти
* стати інформаційним партнером
http://blitz.if.ua/news/frankivciv-zaproshuyut-na-blagodiynyy-koncert-na_shapku1.html
Франківців запрошують на благодійний концерт "На_шапку"
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 05, 2019
Rating:
![Франківців запрошують на благодійний концерт "На_шапку"](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjrNK-VQRGaCd9bUxKpUAQn7Ai4xFWNwvdTwJNi4cflY_sDByfi0vGLRgyXpaIlqG6BZQw_86cjmrWta_At3p6TgeKU-ULZMZ4aXB-JUfjF4KvvbuspBPj7h4_ikhsi3lnZ5bx2kH6bsTU4/s72-c/69368201_2346847195527230_7001400448917700608_n+%25281%2529.jpg)
Немає коментарів: