Продукти харчування від українського виробника у попиті на Прикарпатті

За інформацією Головного управління статистики в області, в асортименті підприємств гуртовий та роздрібної торгівлі Івано-Франківщини, як і в попередні роки, переважає продукція українських виробників.
Так, на гуртовому ринку області у січні-червні цього року майже 70% становили товари вітчизняного виробництва (в Україні – 44,3%). Гуртовий ринок продовольчих товарів області на 89,3% був заповнений товарами українських виробників (для порівняння – в Україні на 76,3%), непродовольчих товарів – на 65,3% (в Україні – 38%).
Серед продовольчої групи товарів винятково вітчизняними були м’ясо, м’ясні та молочні продукти, масло і сири, яйця, хлібобулочні та борошняні кондитерські вироби, цукор, борошно, сіль харчова.
Серед непродовольчих товарів продукція українських виробників переважала у таких товарних групах, як пшениця, ячмінь, насіння і плоди олійних культур, тварини живі, вироби з деревини, корка, плетені та ножові, феросплави.
У роздрібній торговій мережі підприємств (юридичних осіб), основним видом діяльності яких є роздрібна торгівля, питома вага товарів виробництва України становила 56% (в Україні – 52,9%).
У загальному обсязі продажу продовольчих товарів у торговій мережі підприємств роздрібної торгівлі на товари вітчизняного виробництва припадало 80%.
Понад 95% реалізованих яєць, м’яса та м’ясопродуктів, молока, масла вершкового та молочних продуктів пастоподібних, хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів, соків, цукру, солі – продукти українських виробників.
Питома вага непродовольчих товарів виробництва України склала понад 40%. Товари українських виробників становили понад три чверті обсягу роздрібного продажу таких груп непродовольчих товарів, як вугілля і деревина для опалення, книги, газети та журнали, фарби, лаки та емалі, лісоматеріали та вироби будівельні дерев’яні, матеріали мастильні.
Продукти харчування від українського виробника у попиті на Прикарпатті Продукти харчування від українського виробника у попиті на Прикарпатті Reviewed by Мар'яна on вересня 25, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.