Суд визнав ексначальника Калуського райавтодору винним у підробленні диплому

Калуський районний суд виніс вирок у справі Івана Бойка — ексначальника Калуського райавтодору, який влаштувався на роботу за фальшивим дипломом Московського автомобільно-дорожнього державного технічного університету.
Іван Бойко був призначений на посаду начальника філії «Калуський райавтодор» в листопаді 2013 року, інформує Курс.
У жовтні 2013 року чоловік подав у відділ кадрів підроблений диплом про отримання вищої освіти у Московському автомобільно-дорожньому інституті. Інститут Бойко нібито закінчив у 1990 році.
На лаву підсудних посадовець потрапив за обвинуваченням у підробленні документів (ч. 4, ст. 258 ККУ). У суді обвинувачений своєї вини не визнав і відмовився від свідчень.
Головний інженер ДП «Івано-Франківський облавтодор» у суді розповіла, що при прийомі на роботу працівників вони не роблять детальної перевірки поданих документів.
Інший свідок у справі розповів, що під час представлення Бойка колективу повідомляли, що він навчався в Московському автомобільно-дорожньому інституті. Однак через деякий час виникла підозра, що це неправда.
До інституту направили запит, звідки прийшла відповідь, що Іван Бойко не навчався в інституті.
Ще один свідок розповів, що у 80–90-х роках він їхав до Москви, щоб подати документи в Московський автомобільно-дорожній інститут, та в поїзді познайомився обвинуваченим, який теж мав намір подати документи до вказаного вузу. Свідок ствердив, що в силу різних причин Бойко так і не подавав документи до навчального закладу.
Крім того, у відповіді на запит від 13 травня 2014 року правоохоронці отримали від МАДІ інформацію, що Бойка нема у списках студентів, які закінчили Московський автомобільно-дорожній державний технічний університет в 1990 році. Диплом йому не видавався.
Суд визнав чоловіка винним у підробленні документів і призначив штраф – 850 гривень. Втім через завершення строків давності його звільнили від призначеного покарання.
Іван Бойко має заплатити 393 гривень за проведення експертизи.
Суд визнав ексначальника Калуського райавтодору винним у підробленні диплому Суд визнав ексначальника Калуського райавтодору винним у підробленні диплому Reviewed by Мар'яна on вересня 18, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.