У Верховинському НПП обмежили в'їзд авто і перебування туристів

З 11 вересня по 1 листопада у Національному природному парку "Верховинський" обмежили в'їзд авто і перебування туристів.
Про це повідомляють у  пресслужбі НПП.
"У зв’язку з особливим періодом гону оленя благородного та нересту форелі струмкової, видано наказ "Про посилення контролю за додержанням режиму охорони території та об’єктів ПЗФ Парку".  Наказом передбачено з 11.09.19 р. по 01.11.2019 р., обмеження в’їзду транспортних засобів та перебування відвідувачів на території парку. В цей період будуть проводитись спільні рейди з працівниками поліції та іншими правоохоронними органами, з метою виявлення і недопущення випадків браконьєрства", - йдеться у повідомленні.
Також, впродовж вересня – жовтня встановлено цілодобове патрулювання працівників служби державної охорони та будуть проводитись відповідні профілактичні заходи серед місцевого населення та відвідувачів Парку.
До слова, шлюбний період оленів припадає на вересень - жовтень, і його називають гоном. У цей час дорослі самці ведуть жорстокі бої за право злучатися з самками. Три тижні по лісу лунає ревіння оленів - виклики на бій. Поєдинок зазвичай розпочинається із залякування і демонстрації своєї сили. Після закінчення гону самці залишають самок і об'єднуються в холостяцькі стада. Самки також утворюють стада, де перебувають особини однієї статі.

http://firtka.if.ua/blog/view/u-verkhovinskomu-npp-obmezhili-vyizd-avto-i-perebuvannia-turistiv
У Верховинському НПП обмежили в'їзд авто і перебування туристів У Верховинському НПП обмежили в'їзд авто і перебування туристів Reviewed by Мар'яна on вересня 12, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.