Євген Герасименко: «Івано-Франківськтеплокомуненерго» буде з газом

Наприкінці минулого тижня набула поширення інформація про загрозу для ряду теплогенеруючих підприємств області опинитися на початку опалювальнеого сезону без права на отримання природного газу від «Івано-Франківськгаз» через борги, що утворилися перед «Нафтогаз України».
Через це такі підприємства можуть бути не включені до реєстру постачальника природного газу, на якого покладені ці спеціальні обов’язки.
ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» не фігурує в цьому переліку підприємств.
Про ситуацію з цього приводу запитуємо в директора ІФТКЕ Євгена Герасименка.
"Наше теплогенеруюче підприємство ще 31.08.2018 р. уклало Угоду про реструктуризацію боргів, що утворилися з ряду об’єктивних причин перед НАК «Нафтогазом України» та ДК «Газ України», - говорить Євгеній Герасименко. – Нині наше підприємство отримало на опрацювання і узгодження проекти Угод про забезпечення потреб підприємства у природному газі на наступний опалювальний сезон 2019-2020 рр. для виробництва теплової енергії по категоріях споживачів: населення, бюджетні організації та категорія інші споживачі. Отже, на даний час відбувається звичайна договірна робота і причин для занепокоєння з цього питання не вбачаю. Усі необхідні договори будуть вчасно укладені і ДМП «ІФТКЕ» отримуватиме щомісячні ліміти обсягів природного газу".
Євген Герасименко: «Івано-Франківськтеплокомуненерго» буде з газом Євген Герасименко: «Івано-Франківськтеплокомуненерго» буде з газом Reviewed by Мар'яна on вересня 16, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.