На Book Forum у Львові презентували книжку про Івано-Франківськ ХVII сторіччя

Письменник Остап Українець представив на Book Forum у Львові книжку "Канцелярії хрестових походів".
Історія розповідає про Станіславів (Івано-Франківськ) XVII сторіччя. Дія роману відбувається саме напередодні глобальної перебудови фортеці й очікуваного нападу Османської імперії на Європу, пише  gazeta.ua.
Мотив книги в тому, що великі постаті, які в ній зображені масками персонажів карт таро виступають в ролі ради, яка впливає на хід історії. Це ніби рада людей, яка змінює світ на краще.
"Мене глибоко цікавить військова кампанія, яка відбувалась у 70-х 80-х роках XVII століття проти Османської імперії, - каже Остап Українець. - Її називали війною священної ліги, багато де і багато хто називав її хрестовим походом. Сама канцелярія полягає в тому, що ми ніколи не маємо достатньо вичерпної назви, на яку можна звалити відповідальність за події, які відбуваються. Фраза канцелярія хрестових походів не фігурує в романі. Для мене ця назва – проміжне задоволення мого інтересу незалежно від того про кого це оповідання чи історія. В книжці є три сюжетні лінії, історії людей, які так чи інакше сходяться в одну саме за допомогою невидимої руки організації, яка присутня в місті. В моїх очах ця організація стає відповідальною за все, що відбувається і в особистому житті персонажів, яких я вигадую чи не вигадую".
На Book Forum у Львові презентували книжку про Івано-Франківськ ХVII сторіччя На Book Forum у Львові презентували книжку про Івано-Франківськ ХVII сторіччя Reviewed by Мар'яна on вересня 20, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.