![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh_Zd7x82M190r3ojZA1I_gxFInI5aUUCh8n3vK2iPVjwVDA4GgrwJN5i8KJMXlv0FO8XPOHb9P-5fTGYP2tV1ReYdIxSOmhXR6mkOX_XynGDzrlaKlNIMt86ODSas2EwriubZVmTo_w_U5/s320/423879e81dfd9cda7cf7941340e38a8b.jpeg)
Про це інформують у КП "Електроавтотранс".
Спочатку послуга була доступна тільки абонентам Київстар, а з квітня 2019 року вже й для абонентів Vodafone та lifecell.
"За цей рік абонентами Київстар було сплачено за допомогою SMS понад 5,5 тисяч поїздок і динаміка росту дуже позитивна. Впевнені, що дедалі більше наших містян будуть обирати саме цей вид оплати", - йдеться у повідомленні.
Скористатися новим способом оплати дуже легко: достатньо відправити безкоштовне SMS із кодом відповідного маршруту на номер 877 та зачекати 1-2 хвилини для отримання підтвердження сплати за проїзд.
За рік франківці сплатили за допомогою СМС понад 5,5 тисяч поїздок
Reviewed by Мар'яна
on
жовтня 02, 2019
Rating:
![За рік франківці сплатили за допомогою СМС понад 5,5 тисяч поїздок](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh_Zd7x82M190r3ojZA1I_gxFInI5aUUCh8n3vK2iPVjwVDA4GgrwJN5i8KJMXlv0FO8XPOHb9P-5fTGYP2tV1ReYdIxSOmhXR6mkOX_XynGDzrlaKlNIMt86ODSas2EwriubZVmTo_w_U5/s72-c/423879e81dfd9cda7cf7941340e38a8b.jpeg)
Немає коментарів: