Суд відмовив адвокату Насалика в оскарженні підозри від НАБУ

Суд відмовив адвокату колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика в оскарженні підозри Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у недостовірному декларуванні.
Таке рішення 25 вересня ухвалила слідча суддя Вищого антикорупційного суду Наталія Мовчан, пише «Слово і Діло».
Наразі в реєстрі оприлюднена лише резолютивна частина рішення, а тому невідомі підстави відмови у скарзі.
Як відомо, за версією слідства, ексміністр у 2014 році отримав позику 1,249 млн доларів від фізичної особи. За інформацією «Слова і Діла», йдеться про Петра Димінського.
Однак у порушення вимог закону «Про запобігання корупції», він не відобразив зазначену інформацію в щорічних деклараціях. Дії ексміністра кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого статтею про декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації (ст. 366-1 ККУ).
Нагадаємо, 9 липня НАБУ повідомило про підозру Насалику. Пізніше, САП завершила розслідування його справи. Нещодавно суд обмежив Насалику строки ознайомлення з розслідуванням.
Суд відмовив адвокату Насалика в оскарженні підозри від НАБУ Суд відмовив адвокату Насалика в оскарженні підозри від НАБУ Reviewed by Мар'яна on жовтня 01, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.