Марія Савка: Прикарпаття в цілому готове до опалювального сезону

Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик, а також керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих структурних підрозділів ОДА, обласних управлінь, керівники райдержадміністрацій, міст обласного значення, підприємств теплоенергетики взяли участь у селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.
Йшлося про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2019/20 років та забезпечення його сталого проходження, повідоляє ІФ ОДА.
Олексій Гончарук зауважив, що на сьогоднішній робочій селекторній зустрічі ми зосередимося на вирішенні багатьох питань, які пов’язані із проблемами, що є в регіонах – це стосується питань підготовки підприємств теплоенергетики до опалювального сезону, зокрема, отримання ними номінацій на газ, досягнення необхідного рівня розрахунків з НАК «Нафогаз України» для укладання договорів на реструктуризацію заборгованості.
Наголошувалося, що підприємства повинні позитивно вирішити ці питання до початку опалювального сезону 2019/20 років.
«Прикарпаття в цілому готове до опалювального сезону. Сьогодні рівень підготовки по різних напрямках складає від 99 до 100 відсотків, що відповідає затвердженим графікам. Всіма підприємствами теплоенергетики області укладено договори на постачання природного газу НАК «Нафтогаз України». ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія», не маючи 90 відсоткового рівня розрахунків, уклала договір реструктуризації з НАК «Нафтогаз України» та розраховує на отримання номінацій природного газу», - розповіла Марія Савка.
Щодо комунального підприємства «Водотеплотехсервіс» міста Калуш, яке мало недостатній рівень розрахунків за газ для отримання номінацій, важливо зазначити, що минулого тижня прийнято рішення сесії міської ради про фінансову підтримку цього підприємства та виділено необхідні кошти для розрахунків.
За підсумками наради у селекторному форматі керівникам облдержадміністрацій, обласних управлінь, підприємств теплоенергетики, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади доручено взяти на особистий контроль проблемні ситуації, які є при підготовці до опалювального сезону 2019/20 роки, задля оцінки потенційних ризиків та якнайшвидшого вирішення проблемних питань.
Марія Савка: Прикарпаття в цілому готове до опалювального сезону Марія Савка: Прикарпаття в цілому готове до опалювального сезону Reviewed by Мар'яна on жовтня 01, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.