Соціальні мережі стали невід'ємною частиною нашого життя.
В кожного вдома є компю'тер, планшет, ноутбук або ж сучасний гаджет. Дорослі самі із задоволенням проводять час у соціальних мережах та долучають до цієї справи дітей. Сучасні діти легко можуть проміняти можливість покататися на велосипеді, чи побавитися в іграшки на час проведений в соціальних мережах чи то за компю'терними іграми. Вже з трьох років діти починають самостійно користуватися комп'ютером, а з першого класу заводять акаунти в різноманітних соціальних мережах.
Нам вдалося, поспілкуватися з декількома дітьми, та поставити їм запитання.
Скільки часу в день вони витрачають на інтернет? Та якими соціальними мережами користуються?
Більша частина Франківських підлітків проводять свій час в соціальній мережі "Instagram", "Facebook".
Зазвичай діти витрачають на це цілий день, прокинувшись вранці гортають стрічку нових світлин, і продовжують це робити в шкільний час. Статистика показує, що кожна п'ята дитина витрачає на соцмережу добу з семи днів тижня.
Вплив соціальних мереж на дітей не можливо вважати негативним чи позитивним. Часто діти користуючись інтернетом, не напружують мозок, тому проведення часу в соціальних мережах уповільнює процес інтелектуального розвитку. Діти міняють живе спілкування на віртуальне.
Виникає залежність від соціальних мереж, їх можна розпізнати за такими ознаками:
Залежність від соціальних мереж також впливає на фізичний стан організму. Знижується імунітет.
Щоб уникнути інтернет-залежності батькам потрібно наступне:
Скільки часу в день вони витрачають на інтернет? Та якими соціальними мережами користуються?
Більша частина Франківських підлітків проводять свій час в соціальній мережі "Instagram", "Facebook".
Зазвичай діти витрачають на це цілий день, прокинувшись вранці гортають стрічку нових світлин, і продовжують це робити в шкільний час. Статистика показує, що кожна п'ята дитина витрачає на соцмережу добу з семи днів тижня.
Вплив соціальних мереж на дітей не можливо вважати негативним чи позитивним. Часто діти користуючись інтернетом, не напружують мозок, тому проведення часу в соціальних мережах уповільнює процес інтелектуального розвитку. Діти міняють живе спілкування на віртуальне.
Виникає залежність від соціальних мереж, їх можна розпізнати за такими ознаками:
- Дратівливість та агресія
- Забудькуватість
- Пасивність
- Депресія
- Різка зміна настрою
Залежність від соціальних мереж також впливає на фізичний стан організму. Знижується імунітет.
Щоб уникнути інтернет-залежності батькам потрібно наступне:
- Приділяти більше уваги дітям.
- Говорити з ними на болючі теми.
- Стати для них найкрщим другом.
Як впливають соціальні мережі на Франківських школярів?
Reviewed by Мар'яна
on
березня 12, 2019
Rating:
![Як впливають соціальні мережі на Франківських школярів?](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhossN3Mpz3Ji7hMz3Tvjq1sCIeFZoLqhtPmbMbb4W5SJPUB866WP9C20UNJqMNKwogHZA04NwxmcXyr90SkH5XUkd0dOdNxX97p5MeuU-XjoL5ZjhEiWZWrnLeBS8Zb8A0nY3lzq8Vj1DZ/s72-c/podrostok-i-komputer.jpg)
Немає коментарів: