У міському парку прихистили знедоленого собаку і шукають йому нового дбайливого господаря (ФОТО)


У міському парку імені Тараса Шевченка дали прихисток собаці “Цезар”, яка страждала від неналежної поведінки господаря.

Історію розповіла директора КП “Центр розвитку рекреації і міста” Руслана Василюк.
“Господар знущався над ним, зі слів сусідів бив і не годував, пес постійно тікав і жив на вулиці. Просто не змогла залишитися байдужою…Зв’язалася з волонтерами і запропонувала перетримку в спеціально обладнаному місці в парку. Але собаку після того посту довго не могли знайти. І кілька днів тому мені зателефонували, що його таки знайшли. Господар помер і собаку забрали патрульні поліцейські”, – розповідає Василюк.
Тепер собаку знайшли і облаштували житло на території парку.
“Ми його доглядаємо, вигулюємо і годуємо. Але йому потрібен справжній господар і новий дім! Пес дуже сумує за людьми. Він добрий, лагідний, розумний і слухняний! Точно буде вірним другом тому, хто зможе подарувати йому своє тепло і любов. Відгукніться!”, – каже Василюк.
Умова комунальників одна: передадуть лише в надійні руки з можливістю отримувати інформацію про його життя в новій сім`ї.


https://galka.if.ua/u-miskomu-parku-prikhistili-znedolen/

У міському парку прихистили знедоленого собаку і шукають йому нового дбайливого господаря (ФОТО) У міському парку прихистили знедоленого собаку і шукають йому нового дбайливого господаря (ФОТО) Reviewed by Мар'яна on березня 14, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.