Франківців кличуть на арт-базар Штефкова ВАЛІЗА

У неділю, 24 березня в Просвіті  відбудеться арт-базар Штефкова ВАЛІЗА.
Дійство триватиме з 10.00 до 18.00 год.
На гостей чекає яскравий базарчик, де можна придбати дизайнерські прикраси та одяг, вінтажний крам, книги, вініли, іграшки, випічку і, навіть, живих кошенят.
Буде вулична їжа від віскі-пабу «Старий Пес» та команди «Супкультура», котрі пропонують суп в їстівних стаканчиках.
Усі гості, матимуть можливість пограти в живу на музичних інструментах. Влаштують звукотерапію на бубнах, звуковий душ, шаманські бубни, таємничі ритми.
Також гостей розважатиме фокусник.
Ще одною родзинкою стане куток від кафе-бутік «Кураж-Вінтаж», де кожен охочий зможе приміряти та купити вінтажний одяг і зробити красиві фото.
В день події франківцям та гостям міста роздаватимуть в центрі спеціальні запрошення з персональним номером. По цьому номеру можна буде виграти цікаві призи. Ще організатори обіцяють і конкурс з секретом.
Для діток буде майстер-клас з розпису писанок, а протягом цілого дня їх розважатимуть аніматори.
Цього дня зі сцени «Просвіти» можна буде послухати корисні розповіді від цікавих спікерів. О 14:00 мандрівниця Діана Коваль розповість про подорожі, як спосіб життя. О 15:00 год за великим столом з чаєм і пампухами буде розмова про все на світі з директором Школи Леді проекту «Від пацанки до панянки» Тетяною Терсеновою-Заводовською.

http://firtka.if.ua/blog/view/frankivtsiv-klichut-na-art-bazar-shtefkova-valiza
Франківців кличуть на арт-базар Штефкова ВАЛІЗА Франківців кличуть на арт-базар Штефкова ВАЛІЗА Reviewed by Мар'яна on березня 22, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.