Інтерв'ю з фітнес тренером: Лілія Романів

З приходом літа питання підтягнутого тіла стає доволі актуальним. Всім хочеться добре виглядати на морському відпочинку, а також в повсякденному житті. Та відомо, що швидке схуднення не завжди є правильним, і втрачені кілограми повертаються в подвійному розмірі. Як підтримувати форму, та багато цікавого про спорт та своє життя розповіла нам фітнес-тренер Лілія Романів.

-Чому саме обрали для себе спорт?

- Любов до спорту була завжди починаючи з дитинства, аеробіка, танці. І звісно, коли в підлітковому віці починали з'являтися зайві сантиметри, вирішила що спорт не обхідний в моєму житті, потрібно фізично укріпитися та покращити форму. Фізкультура - це єдиний урок, який я без поважної причини не пропускала.

- Скажіть, де ви навчалися?

- Навчалася в Інституті мистецтв, на дизайнера. Щодо фітнесу, то навчання проходила у Івано-Франківську, заодно і стажування на роботу фітнес-інструктора, та тренера групових та персональних програм. Також їздила на навчання до Львова, та Києва,де отримала сертифікати кількох напрямів у галузі фітнес індустрії: пілатес, пілатес з обладнанням, функціональні, танцювальні, силові та інші, також дієтології від Академії Фітнеса України (ProFit Convention) і обов'язково найближчим часом планую опанувати нові напрями та цікаві ідеї.

- Можливо є такий момент, який змусив вас професійно зайнятися спортом?

- Захоплювалася спортом завжди, але саме з того моменту, коли прийшла на роботу, та почала проходити стажування фітнес-тренера, тоді вже з перших днів я зрозуміла, що це моє. Було велике бажання навчитися цьому, рух, спілкування, а найголовніше, коли побачила кардинальні зміни свого тіла. З цього все і почалося.

                                                                         - Чи обмежуєте себе у харчуванні?

- Дуже важливо комфортно почувати себе у своєму тілі, звичайно я обмежила себе у деяких продуктах, але насправді, коли забрати шкідливу їжу, то вже і не хочеться до неї повертатися, адже розумієш, що набагато краще себе почуваєш, ну і звісно виглядаєш. А ще правильне харчування є набагато смачнішим та колоритним. Ну і звісно, потрібно знати міру в усьому, інколи можна себе побалувати улюбленою стравою - як я і роблю.

- Від чого шкідливого в їжі найважче відмовитися?

- Тут на все сила волі людини, наскільки вона готова до того, щоб не споживати шкідливу їжу. Але багато кому важко відмовитися від солодощів, ( йдеться про тістечка та цукерки) а ще від жирної їжі, в більшості фаст-фуд, якщо людина розуміє, з якою метою вона це робить, тоді не важко буде відмовлятися від будь-якої поганої звички. Головне це налаштувати себе на позитивні зміни.

- Де шукаєте мотивацію для себе?

- Мотивують мене близькі люди, по-різному правда, і вірою в себе, і навпаки "пінком" йти і працювати. А в даній сфері мотивацію отримую від своїх клієнточок, спочатку я їх мотивую, а згодом вони мене, своїми результатами. Коли ти бачиш, що в тебе на тренуванні людина викладається, старається, прагне більшого, звісно, що це заряджає і мотивує кожного тренера. І це настільки круто, тобто тут вже взаємна праця і взаємна мотивація.

-Хто для вас є прикладом?

- Особисто для мене немає прикладів, бо кожна людина повинна кожного дня бути кращою ніж вчора. Життєві шляхи для кожного різні, тож потрібно ставити цілі і просто працювати, щоб їх добитися, по-іншому ніяк. Але захоплююся людьми старшого віку, які відвідують спорт клуби і показують такі результати, і таку колосальну роботу, що чималій кількості людей є до кого рости, та чому навчитися.

- Як змусити себе вести здоровий спосіб життя? Та зайнятися спортом?

- Спочатку потрібно спробувати, а головне потрапити до "свого правильного" тренера. 90% початку вашого успіху від поставленої мети. Бо коли бачиш результат, вашої спільної праці, то це не те, щоб змушувало , а приносить задоволення вести такий спосіб. Це має стилем вашого життя!

- За скільки часу можливо привести себе в нормальну форму?

- На практиці можу сказати, що за місяць можна скинути і до 7-9 кг, але це все індивідуально, до результату якого очікує людина. Якщо, щодо корекції фігури, рельєфу то мінімум 2 місяці потрібно тренувань, під контролем тренера, ну і звісно збалансованого харчування, це щоб не повертатися до початкового результату, та мати хорошу підтягнуту форму.

- З ваших соціальних мереж, ми дізналися, що ви малюєте картини, як довго займаєтеся цією справою?

- Ще одна невід'ємна частина мене - це картини. Малюю на замовлення близько 5 років. Працювала і над розписом стін, розписом тканин та дерева (двері, парканчик етно). Але найбільше люблю працювати на полотні з акриловими та олійними фарбами, і саме над портретами. Дуже подобається промальовувати риси людей. Скільки всього можна побачити в очах, коли малюєш їх. Завжди хочеться передати ту глибину і блиск, ту емоцію. Це щось надзвичайне, прекрасне для мене.








- Скільки часу тратите на одну картину?
"Спадкоємність та правонаступництво"
репродукція картини Олексія Бондаренко.


- Найбільше мені потрібно було часу, для однієї масштабної картини, працювала над нею близько 4 місяців, але нею я сміливо пишаюся, адже змогла передати на полотні ідею замовники, а також репродукцію українського художника Олексія Бондаренка. Велику роль відіграє натхнення, це той стан, коли із захватом працюєш над картиною, не помічаючи дня і ночі, бо хочеш побачити кінцевий результат, і отримати те "ваууу", емоцію від людини, яка в тебе її замовляла. Досить часто бувало, що кілька годин творчості і вуаля - готово! Разом з перервою на каву, якщо на фото одна людина, тоді за день, вона може милуватися чи такому подарунку, чи своїми портретом.







- Що приносить більше задоволення малювання чи спорт?
- А тут я знайшла для себе баланс, золоту середину. В малюванні картин, дуже допомагає фізична підготовка, адже кілька годин тримати кісточку чи олівець, коли рука десь в верху, чи більше сотні разів нею повертати в верх, в низ чи в сторону. А ще наприклад: розпис на стінах, триматися із на пів зігнутою ногою, чи вистояти в будь-якій позі, щоб можна було намалювати ту чи іншу деталь, тут заняття спортом мені дуже допомагає у витривалості. І навпаки, творчо думати досить доречне у тренуваннях, адже зароджується багато ідей, з якими в результаті ми і працюємо, відштовхуючись від основної бази та нововведень. Коли малюю, це відпочинок також для душі, спокій тиша, а заняття спортом - це рух, драйв, адреналін. Кожному своє, це дві різні діяльності, які неможливо порівнювати, бо по-своєму вони мене захоплюють, та приносять задоволення.


- Якщо б не спорт, то щоб обрали для себе?


- Можна багато робіт обрати, головне не загубити себе там. Але думаю, що все ж таки, заняття спортом у будь-якому випадку були б.














                                                                  - Декілька порад, чому важливо займатися спортом?

- Заняття спортом - це не тільки качати сідниці чи біцепси в залі. Це - волейбол, футбол, бойові секції, танці, і активний відпочинок, похід у гори, лижі, велосипед, стільки всього, щоб обрати для себе і для вашого здоров'я. Чого тільки вартує, ваш піднесений настрій, ваш моральний дух на висоті. А ще спорт - це найкращий засіб від депресії, він розвиває силу волі, зміцнює віру в себе, хороший сон. Ви збільшуєте просто свою життєву енергію,також завдяки спорту відновлюєтеся  після травм, захворювань, операцій. Організм стає в рази сильнішим ніж був колись.
  У кожної людини є свої причини, для того щоб зайнятися спортом, щоб почати працювати над собою, це не залежить ні від віку, ні від фізичної підготовки, ні від освіти, фінансового становища, тут важливе бажання, та зробити перший крок, щоб почувати себе здоровіше та сильніше, ніж ви були до цього моменту. Вибір за Вами, але в свою чергу, запрошую всіх охочих у спорт клуб "Hazard", на групові та персональні заняття. Адже тут є можливість і все для того, щоб розпочати вести здоровий спосіб життя.




Автор:
Стефанюк Мар'яна


Інтерв'ю з фітнес тренером: Лілія Романів Інтерв'ю з фітнес тренером: Лілія Романів Reviewed by Мар'яна on березня 26, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.