На Івано-Франківщині до бюджету надійшло понад 1,6 мільярда гривень єдиного внеску

За січень-квітень 2019 року суб’єкти господарювання Прикарпаття сплатили до бюджету 1654,3 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року, сума надходжень єдиного внеску збільшилась на 282,5 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.
Як зазначили податківці, основними джерелами надходжень єдиного внеску є сплата роботодавцями із заробітної плати найманих працівників,  фізичними особами-підприємцями та особами, які провадять незалежну професійну діяльність.
Нагадаємо, що з 2 травня 2019 року сплачувати єдиний внесок необхідно на нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України. Кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.
Переглянути нові реквізити рахунків можна на сайті Територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області в розділ «Бюджетні рахунки» або отримати, звернувшись до Центрів обслуговування платників при податкових інспекціях.


http://firtka.if.ua/blog/view/na-ivano-frankivshchini-do-biudzhetu-nadiishlo-ponad-1-6-miliarda-griven-iedinogo-vnesku
На Івано-Франківщині до бюджету надійшло понад 1,6 мільярда гривень єдиного внеску На Івано-Франківщині до бюджету надійшло понад 1,6 мільярда гривень єдиного внеску Reviewed by Мар'яна on травня 09, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.